Price: 20.954.000₫
Original Price: 37.632.700₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | None |
| Condition | New |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Silver |
| Brand | Xiaomi |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Family | Ryzen 7 |
| CPU Generation | 7000 Series |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Integrated |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Windows 11 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | Shared Memory |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR5 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25092917353314140 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2915272 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm